Zdjecia

Kompletna oferta podróży indywidualnej

Nasza oferta kompletna łączy w sobie wszystkie usługi oferowane przez profesjonalne agencje turystyczne z indywidualnym i kompetentnym przygotowaniem i towarzyszeniem w podróży śladami własnej historii.

To Państwo określają, dokąd dokładnie chcą się Państwo udać, oraz kto będzie Państwu towarzyszył w drodze (np. rodzina).

W porozumieniu z Państwem organizujemy kompletną, indywidualną podróż do kraju dzieciństwa – od transportu i zakwaterowania, poprzez program aż do wyżywienia – w jednej pełnej cenie, na życzenie nawet od progu Państwa domu.

W cenie tej zawarte są wszystkie usługi związane z osobistym towarzyszeniem w podróży. Państwa prywatnym przewodnikiem jest odpowiednio przygotowana i swobodnie posługująca się językiem niemieckim, polskim i / lub rosyjskim osoba. Jest ona w pełni do Państwa dyspozycji, pomagając w nawiązywaniu kontaktów, prowadzeniu spotkań, tłumaczeniach, oprowadzaniu po odwiedzanej okolicy, zrozumieniu regionalnej historii i kultury oraz we wszelkich sprawach organizacyjnych.

Służące przygotowaniu podróży poszukiwania podstawowe są już także zawarte w cenie.

Państwa podróż będzie objęta ubezpieczeniem, zabezpieczającym jakość naszych usług.

Koszty

Także w tym przypadku punktem wyjścia jest honorarium dla Państwa osobistego towarzysza podróży w wysokości 160 euro za dzień. Pozostałe elementy organizowane są zgodnie z Państwa życzeniami i odpowiadają liczbie uczestników, długości podróży, programowi i odległości. Z tego powodu możemy przedstawić konkretną ofertę dopiero po otrzymaniu od Państwa niewiążącego zapytania. Jeśli są Państwo tym zainteresowani, prosimy o skorzystanie z naszego formularza. Oczywiście można skontaktować się z nami także telefonicznie.