Zdjecia

Osobisty towarzysz podróży

Skorzystanie z tej usługi polecamy zwłaszcza osobom, które same organizują swoją podróż do dawnej ojczyzny. Odpowiada ona tym, którzy np. wybierają się na jednodniową wycieczkę bez noclegu, na dłuższą wyprawę własnym lub wypożyczonym samochodem, na zorganizowaną wycieczkę, której program chcą wzbogacić o wizytę w rodzinnej miejscowości oraz osobom, które potrzebują naszej pomocy przy odwiedzinach w archiwach lub podobnych instytucjach. (Dla osób indywidualnych i grup do trzech osób.)

W ramach poszukiwań podstawowych wspieramy Państwa merytorycznie i organizacyjnie w przygotowaniu Państwa podróży.

W trakcie indywidualnej wyprawy mają Państwo do dyspozycji specjalnie wykształconą i profesjonalnie przygotowaną osobę: swojego osobistego towarzysza podróży. Przez cały dzień możecie korzystać Państwo z pomocy i wsparcia tego indywidualnego przewodnika. Dzięki temu Państwa podróż staje się prawdziwą wyprawą w poszukiwaniu własnych korzeni. Naszym zadaniem jest świadczenie Państwu wszechstronnej pomocy w jej odbyciu. W miarę możliwości na Państwa życzenie zapowiemy także planowaną wizytę w odwiedzanym miejscu.

Osobisty towarzysz podróży tłumaczy Państwa rozmowy i nawiązuje kontakty. Umożliwia spotkania z historią i z dzisiejszymi mieszkańcami, objaśnia współczesne oblicze Państwa rodzinnych stron. Dzięki temu w czasie swojej podróży mogą Państwo się swobodnie poruszać, uniknąć nieporozumień i trudności.

Koszty

Honorarium za towarzyszenie 1 – 3 osobom wynosi 160 euro plus pokrycie dodatkowych kosztów naszego pracownika (np. dojazdu, wyżywienia). Przy tej ofercie swoją podróż organizują i opłacają Państwo sami. Chętnie możemy udzielić Państwu porad w sprawie dojazdu oraz wyboru dobrych i przystępnych cenowo ofert.

W honorarium tym zawarte jest już poszukiwanie podstawowe.

Jeśli skorzystają Państwo z naszego formularza i wyślą nam swoje niewiążące zapytanie, będziemy mogli przedstawić Państwu bliższe informacje. Chętnie skontaktujemy się z Państwem także telefonicznie.

Swoją podróż mogą Państwo odbyć własnym samochodem, ale także wszelkimi innymi środkami transportu.